Hasta Görüşleri

Kadın hastalıklarıyla ilgili bazı kronik sorunlarım vardı ve bunlardan dolayı sıklıkla kadın doğum muayenesi olmam gerekiyordu. Başak hocamla tanışana kadar bir kadın doğum hekimi ile kendimi rahat hissedemedim. Sevecen, şefkatli ve ilgili yaklaşımı rahatça konuşmamı sağladı. Muayene sırasında o kadar ustaca davrandı ki gerginlik nedeniyle kasılma hiç yaşamadım… Simir aldığını anlamadım bile… Kronik rahatsızlıklarımdan uyguladığı tedaviler sayesinde kurtuldum. Başak Hocam iyi ki varsınız… iyi ki benim doktorumsunuz.

N….Y  /  Mail – 29 Mayıs 2020

Başak hoca titiz güven veren samimi ve tüm bilgisini sabırla anlatarak hem psikolojik olarak hem de gebe sağlığına önem vererek bize çok yardımcı oldu. İkinci kez sezaryen doğumumuzu sorunsuz bir şekilde yaptı. İki gebelik arası 15 ay olmasına rağmen çok güzel bir süreç geride kaldı. Çok cana yakın. Gönül rahatlığıyla samimiyetle tavsiye ederim. Kafanız rahat sakin ve güvenli bir süreç olur gebelik.

E….K  /  Doktor Takvimi – 9 Şubat 2020

Gebelik takibi ve doğumu gerçekleştiren Başak hocaya teşekkürler. Kendisi sıcakkanlı, doğal, samimi ve tecrübeli bir hekim. Güleryüzüyle bizi hep rahatlattı. Oğlumuz Mete’yi sağlıkla kucağımıza aldık.

M….K  /  Doktor Takvimi – 19 Ocak 2020

Oğlumuz Mete’nin gebelik takibi ve doğumunu gerçekleştiren güler yüzlü, ilgili doktorumuz Başak hanıma teşekkür ederiz.

MEHLİKA K. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 01-11-2019

Özellikle doktorumuzdan çok memnunuz. Başak hocam nerdeyse biz de onunlayız her zaman. Ilk doğumunda da şimdi ikinci gebeligimde de yardımlarından ve güzel yaklaşımından ötürü çok teşekkür ederiz

BURCU A. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 14-10-2019

Doğum hizmeti aldım ve doktorumun Başak Hoca olmasından dolayı çok kolay ve rahat bir doğum gerçekleştirdim. Özellikle bir daha ki doğumum da yine ekibi isterim.

TUĞBA T. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 21-08-2019

Doktorum ilgisi beklentimden de öte idi. Teşekkür ederim.

MÜJDE A. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 22-07-2019

Bir doktoru başka bir doktor ancak bu kadar bilgisiyle samimiyetiyle tatmin edebilir..başak hanıma teşekkür ederim.

FATMA G. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 27-05-2019

‘BEHİCE BAŞAK OVAYURT ÖNDEŞ (UZM.DR.) hekimin farklı bir kurumdan takipli hastasıydık. Onun için hastanenizi tercih ettik ve çok memnun kaldık.

BEBEK T. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 27-05-2019

Başak hanım halden anlayan, işinde çok profesyonel bir doktor.

YAPRAK A. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 17-05-2019

Öncelikle doktorum Başak hanıma başından sonuna mükemmel ve güler yüzlülüğü için teşekkürler.

GONCA Y. A. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 03-05-2019

Doktorum Başak hanıma bu sürüvende baştan sona mükemmel hekimliği ve güler yüzü için teşekkür ederim.

GÖKHAN A. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 02-05-2019

Kadın Doğum Doktorum Başak Ovayurt’tan çok memnunum. Güler yüzü ilgi ve alakası insanın içini rahatlatıyor. Hem uzmanlığını hem insanlığını sonuna kadar hissedip kendimi içim rahat bir şekilde teslim ettiğim ender doktorlardan, sevgiler

DİDEM U. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 08-03-2019

Memorial Ankara Hastanesinde 20 Şubat 2019 tarihinde doğum yaptım. Bu 9 boyunca ilgisini bilgisini benden hiç esirgemeyen Dr. Başak Ovayurt’a sonsuz teşekkür ederim. Onlar sayesinde 16 yıllık çocuk özlemimizi bir kız bebekle taçlandırdık. Hepinize sonsuz teşekkür ederim.

ŞEBNEM T. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 23-02-2019

Ilgi, alaka ve herseyden onemlisi randevu saatinde girmek bizim icin cok degerliydi bu zaten bu sebepten dolayi dogum paketini hastanenizden aldik tesekkurler… Sayın, B. Başak Ovayurt Öndeş hastalarımıza yaşattığınız olumlu deneyim ve memnuniyetin yanı sıra en iyi olma serüvenimizdeki desteğiniz ve kurumumuza kattığınız güçten dolayı size teşekkür ederiz. Hasta Memnuniyeti parolamız Ö.N.E.M.S.E. ( Ö nce dinle. N azik ol ve gülümse. E mpati kur. M emnuniyeti hedefle. S orunları çöz. E n iyi deneyimi yaşat) Her şey Ö.N.E.M.S.E’mekle başlar!

YASEMİN T. D. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 08-01-2019

Cok profesyonel ve basarili bir doktor basak hn biz esimle tum gebeligimiz boyunca ve dogumda dahil basak hnlaydik kendisi oldukca sakin panik yapmayan olaylari sade ve gercekci haline birakan oyle olur olmaz testler yaptirmayan bir doktor. Biz saglikla bebegimizi kucagimiza aldik hicbir sorun yasamadan kendisine cok tesekkur eder herkese tavsite ederiz basak hanimi sevgiler ozlem david ve yeni uyemiz talia bebek

TUBA A. / Memorial Ankara Hastanesi Teşekkür Bilgilendirme – 27-11-2018

Gerçekten çok sıcakkanlı,güleryüzlü ve işini bilen bir doktor. Gereksiz ilaç veya testlerle asla sizi oyalamıyor. Çok güvendiğim bir doktor. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..

Bü…A  /  Doktor Takvimi – 10 Eylül 2014

başak hanım cok ilgili bi doktor olmakla birlikte hastasını sakinleştiriyor ve gerekli testleri yapıyor,sakin güleryüzlü ve cok iyi bir hekim.

Mi…R  / Doktor Takvimi – 21 Ağustos 2014

Cok profesyonel ve basarili bir doktor basak hn biz esimle tum gebeligimiz boyunca ve dogumda dahil basak hnlaydik kendisi oldukca sakin panik yapmayan olaylari sade ve gercekci haline birakan oyle olur olmaz testler yaptirmayan bir doktor. Biz saglikla bebegimizi kucagimiza aldik hicbir sorun yasamadan kendisine cok tesekkur eder herkese tavsite ederiz basak hanimi sevgiler ozlem david ve yeni uyemiz talia bebek

Oz…L / Doktor Takvimi – 4 Mart 2014

Akay hastanesinin A sınıf bir hastane olması ve doktor kadrosu yanında sağlık konusunda önerilerini referans olarak kabul ettiğim dostların tavsiyesi ile karşımıza çıkan son derece sevecen,güler yüzlü ve işini iyi bilen bir hekime kavuştuğumuzu düşünüyoruz.İki buçuk ay sonra ilk ve normal doğumla kızımızı kucağımıza alacak olmanın sabırsızlığı içerisindeyiz.Doktorumuza güveniyor ve onu çok seviyoruz.

Fa…M / Doktor Takvimi – 8 Haziran 2012